Odbierz bezpłatne materiały wideo
na temat ASERTYWNOŚCI!

Jeśli poniższe zdania pasują do Ciebie,
ten trening wideo jest dla Ciebie!

1. Zdarza Ci się zgadzać na coś, co tak naprawdę nie masz ochoty?

2. Spełniasz życzenia innych, a później złościsz się sama na siebie (lub na nich), że Cię poprosili?

3. Balansujesz w swoich komunikatach między uległością, agresją a manipulacją?Prowadząca: Kamila Rowińska

Certyfikowany master facilitator, trener i coach. Autorka oraz współautorka 7 książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestselleru „Kobieta Niezależna”.

W praktyce coachingowej wspiera kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych i prywatnych.

Twórczyni konceptu Kobieta Niezależna, który realizuje z sukcesem i satysfakcją od lat.
Organizowane przez Rowińska Business Coaching szkolenia przyciągają rocznie ponad 7000 tysięcy uczestników, głównie kobiety. Kilkadziesiąt tysięcy kobiet rocznie korzysta z jej kursów online.


Odbierz materiały TERAZ

Wpisz adres e-mail, na który ma zostać wysłany link do materiałów wideo

Administratorem Twoich danych osobowych jest RBC International Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą przy ul. Górnych Wałów 21/6 w Gliwicach (44-100) KRS: 0000637157. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. W razie wyrażenia odpowiedniej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem oraz SMS/MMS. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce Prywatności.